Sık Sorulan Sorular

Q?

BakMenü satın aldım ne zaman aktifleşir ?

A.

Bizimle irtibata geçip ayarlarımızı yaptığınız anda premium menünüz aktifleşir. Dilediğiniz kadar içerik ekleyip kendinizce ayar yaparak kullanabilirsiniz.

Q?

Menü içeriğimizi siz mi hazırlıyorsunuz ?

A.

Hayır biz menü oluşturmanıza yardımcı oluyor örnek bir kaç ürün ekliyor kalan kısmı size bırakıyoruz.. Merak etmeyin hiç de zor değil.. ;)

Q?

Ürün fiyatlarım değişti ne yapmam lazım ?

A.

Kullanıcı paneliniz üzerinden dilediğiniz ürüne girip fiyat resim ve içerik güncellemesini yapabilirsiniz.

Q?

Kullanım zamanım bittiğinde ne oluyor ?

A.

Size günler öncesinden hatırlatmalar sistem tarafından yapılıyor.. Faturanız oluşturulup iletiliyor. Ödeme yaptığınızda kullanmaya devam edersiniz.. Unutursanız malesef menünüz pasif duruma geçer, müşterileriniz QR kodu okuttugunda uyarı sayfasına düşer içeriğinizi göremez.

Takdir edersiniz ki yüzlerce kullanıcımız var ve bu sistemi bir otomasyon üzerinden yürütüyoruz.. O yüzden uyarılarımız eşliğinde takip kısmı sizde.. ;)

Q?

QR Kodum değişir mi ?

A.

Bu kısım size ait paneliniz üzerinde dilerseniz yeni QR kod oluşturabiliriniz yeni oluşturdugunuzda eskisi çalışmaz menü kartlarınızı değiştirmeniz gerekir ancak böyle bir duruma hiç gerek yok..

Q?

QR menüyü ücretsiz yada uygun fiyatlarla sağlayan sistemler var sizin farkınız nedir ?

A.

Bu sorunuzun birden fazla cevabı var.. :)

1) Ücretsiz kullandığınız sistemler sizlerin ve müşterileriniz kişisel verilerini toplayıp başka kaynaklarla paylaşıyor..!
Kişisel verilerinizi sızdırılması demek telefonda kullandığınız banka hesaplarınıza kadar başkalarının eline geçebilmesi ihtimali demektir..!

2) Ücretsiz kullandığınızı sandığınız kaynaklar size belli bir süre sonra extra faturalar yansıtıyor..!

3) İçeriklerinize ulaşamamanız durumunda karşınızda muhatap bulamıyorsunuz.. 

4) Menülerinizin aralarında ürünlerinizden çok başka ürünlerin reklamlarını görüyorsunuz buda sizin ve müşteriniz için hoş bir durum olmasa gerek.. :)

Saydıklarımızın daha fazlası da başınıza gelebilir.. bunları kendi işletmemizde de yaşayıp bakmenu.com'u o şekilde kurma kararı aldık.. Bizde herşey belirttiğimiz gibi seffat şuana kadar hiç bir kullanıcımız sorun yaşamadı umarım sizde yaşamazsınız..

Q?

Neden referanslarınızı paylaşmıyorsunuz ?

A.

Öncelikle kişisel verileri ihlah etmemek adına müşterilerimize ait menüleri sayfamızda paylaşamıyoruz. Ziyaret ettiğiniz mekanlarda bizi görüp şuan sitemizde olduğunuzu düşünürsek referans sunmamıza zaten gerek yok..